Wigilia 2011

Z okazji świąt Bożego Narodzenia, Fundacja „Warto Żyć” zorganizowała dla dzieci Fundacji wieczór wigilijny połączony z kolacją i prezentami gwiazdkowymi.

Było to bardzo kameralne spotkanie, tak kameralne, że nie dość było miejsca dla wszystkich przybyłych.

Dania wigilijne przygotowane przez panią Teresę jak zwykle bardzo smakowały. Łamiąc się opłatkiem życzyliśmy sobie zdrowia, szczęścia, oraz tego byśmy mogli spotykać się jak najczęściej, wzajemnie dzieląc radość i uśmiech.

Aby tradycji stało się zadość, na koniec wieczoru, wszyscy milusińscy wybiegli na zewnątrz, by pobawić się na śniegu.

Szkoda, że czas wigilijno-świąteczny minął tak szybko, ale już za rok następne święta, a wcześniej wakacje, kiedy to będzie można znowu miło wspólnie spędzić czas.